Pažintinės kelionės autobusu po Lietuvą

Galvojate, jog keliauti verta tik į tolimas užsienio šalis? Labai klystate! Pažintinės kelionės po Lietuvą kartu su UAB „AutoTransa“ padės jums kardinaliai pakeisti nuomonę! Pigios savaitgalio kelionės autobusu išties leis ne tik pailsėti bei atsipalaiduoti, tačiau taip pat ir pamatyti savo gimtąją šalį naujai, pažinti dar neatrastas vietas bei pasimėgauti gražiausiais gamtos kampeliais.

Kas gali būti geriau nei puiki kompanija, komfortas bei nauji nuotykiai kelyje pažintinės kelionės autobusu metu? Pakeliaukim po Lietuvą kartu! Mūsų siūlomos autobusų nuomos paslaugos tikrai nenuvils. Siūlome išsinuomoti mūsų įmonės autobusus bei mikroautobusus, kurie yra išties komfortabilūs bei siūlomi už išties prieinamą kainą.

pažintinės kelionės autobusu  pazintine-kelione-mikroautobusu

Pasirūpinkite, jog jūsų kelionė būtų komfortabili: į ką atkreipti dėmesį nuomojantis autobusą?

Pažintinės kelionės planavimas – iš tiesų atsakingas darbas. Svarbu ne tik susiplanuoti maršrutą, apgalvoti nakvynę, pasirūpinti užkanda ar tinkamais kelionei drabužiais, lygiai taip pat svarbu ir pasirinkti tinkamą, patogų transportą. Autobusas ir mikroautobusas – neabejotinai geriausias sprendimas. Kurį iš šių pasirinkti, žinoma, priklauso nuo to, koks jūsų ekipažas.

Nepaisant to, šiose transporto priemonėse labai svarbūs ir keletas pagrindinių detalių, į kurias verta atkreipti dėmesį. Pasirūpinkite, jog sėdynės būtų jums išties patogios – juk jose teks praleisti tikrai nemažai laiko. Taip pat galbūt iš pažiūros ir atrodo nereikšminga, tačiau mums atrodo svarbu, jog transporto priemonėse langai būtų įrengti patogiai – juk pažintinės kelionės autobusu taip pat norisi pasigrožėti ir nuostabiais vaizdais, vedančiais link kelionės tikslo.

Galiausiai, pažintinės kelionės autobusu metu taip pat be galo svarbus ir saugumas. Mes užtikriname, jog mūsų nuomojamos transporto priemonės atitinka visus saugumo reikalavimus, yra patikimos bei turi visus reikalingus dokumentus keliaujant ne tik Lietuvoje, bet ir visoje Europos sąjungoje.

UAB „AutoTransa“ paslaugos bei autobusų komplektacija

Mūsų įmonė siūlo platų paslaugų spektrą – ne tik nuomojame autobusus, tačiau taip pat siūlome ir krovinių pergabenimo paslaugas, organizuojame pažintines ekskursijas. Autobusai, kuriuos nuomojame yra aukštos kokybės bei naujų modelių, seniausi iš jų pagaminti 2002-aisiais. Juose rasite puikiai veikiančios oro kondicionierius, patogias sėdynes, virtuvę, tualetą ar net šaldytuvus. Susisiekite jau šiandien!