Mikroautobusų nuoma kelionėms po Lietuvą ir Europą

Kai keturvietis automobilis per mažas, o 50 žmonių talpinantis autobusas per didelis, reikalingas tarpinis variantas. Modernių ir erdvių mikroautobusų nuoma su vairuotoju – tai kelionių sprendimas 20 žmonių grupei. Kokiomis specifikacijomis pasižymi mūsų mikroautobusai? Kokioms progoms juos nuomojame? Kokius kelioninius patogumus siūlome? Atsakymus į šiuos klausimus rasite čia, o norėdami sužinoti daugiau, drąsiai konsultuokitės telefonu.


Naujų modelių mikroautobusai ir jų privalumai

Nesvarbu, ar kelionė trunka dvi ar dešimt valandų – svarbiausiais aspektais išlieka patogumas ir kelionės sklandumas. Kurdami naujus modelius, žymiausi automobilių gamintojai visame pasaulyje pirmiausia siekia užtikrinti kuo didesnį saugumą ir pagerinti komfortą, atsižvelgiant į šiuolaikinio žmogaus poreikius.

Taip pat suprantame, kad potencialūs klientai dažniausiai ieško ir ekonomiško, ir patogaus varianto. Mūsų įmonė siūlo puikią mikroautobusų nuomos kainą nepakenkdama kelionės komfortui. Visada buvome ir esame sąžiningi bei atviri savo klientams.

Siūlome keturių modelių mikroautobusus nuomai:


Mercedes-Benz Sprinter 20 vietų mikroautobusai yra 2016, 2017 ir 2020 metų gamybos, todėl puikiai atitinka visus klientų poreikius.

Šių mikroautobusų patogumai:

 • Oro kondicionierius, palaikantis optimalią temperatūrą mikroautobuse.
 • Patogios lankstomos sėdynės, kurios leis atsipalaiduoti net ilgiausios kelionės metu.
 • Lentynėlės virš keleivių, talpinančios rankinį bagažą ir lauko drabužius.
 • Prailginta bagažinė visų keleivių lagaminams.
 • Panoraminiai langai šviesiai ir kupinai nuostabių vaizdų kelionei.
 • Garso ir vaizdo (DVD) aparatūra, kuri neleis nuoboduliui laimėti.
 • Mikrofonas gidui, kad pažintinė kelionė būtų kuo įdomesnė.

Aukščiau aprašyti būtent šių mikroautobusų modelių privalumai, tačiau bendrai mikroautobusų nuoma turi ir daugiau pliusų:

 • Mažesni greičio apribojimai. Tam tikruose kelio ruožuose mikroautobusai gali keliauti didesniu greičiu nei įprasti 50 vietų autobusai, todėl kelionės tikslas pasiekiamas greičiau.
 • Didesnis manevringumas. Natūralu, kad kuo mažesnė transporto priemonė, tuo lengviau manevruoti ir privažiuoti vietas, kurios sunkiai pasiekiamos dideliais autobusais.
 • Savarankiškumas. Patys sprendžiate, kur ir kada norite sustoti, ką norite pamatyti. Mūsų vairuotojai yra geranoriški ir pasiruošę padėti, todėl drąsiai su jais tarkitės ir planuokitės.

Mikroautobusų nuoma


Mikroautobusų nuoma bet kokio pobūdžio išvykoms

Prieš leidžiantis į kelionę labai svarbus kruopštus planavimas, kuris skiriasi nuo kelionės pobūdžio. Universalūs mikroautobusai nuomojami įvairioms progoms.

 • Vietiniai ir tarptautiniai pervežimai. Mūsų vairuotojai – didelį darbo stažą įgiję darbuotojai, keleivius vežantys į visus Lietuvos kampelius ir daugelį Europos Sąjungos šalių. Keliaudami naujais mikroautobusais kelionės tikslą pasieksite greitai ir patogiai.
 • Pažintinės ekskursijos. Visiems ištroškusiems pažinti savą kraštą siūlome leistis į turiningas išvykas po Lietuvą ir mėgautis neištirtais gamtos ir kultūriniais objektais. Organizuojame pažintines ekskursijas su gidu arba be jo.
 • Renginių aptarnavimas. Mūsų mikroautobusuose tilps jūsų vestuvių, gimtadienių bei kitų švenčių svečiai. Vežame juos iš vienos vietos į kitą, o, esant poreikiui, saugiai parvežame namo. Sutaupykite brangaus laiko!
 • Darbuotojų vežimas. Verslo kelionės, konferencijos ir kiti panašaus pobūdžio renginiai neatsiejami nuo daugumos įmonių veiklos. Užtikrinkite savo darbuotojams ir verslo partneriams greitą ir saugų pervežimą be vėlavimų ir nesusipratimų.

UAB „Autotransa“ mikroautobusų nuoma – legaliai, profesionaliai ir efektyviai taikoma paslauga. Visi mikroautobusai yra ne tik techniškai tvarkingi, bet ir apdrausti, o prieš atiduodant klientui kruopščiai patikrinami.

+370 6 3000588  revervuokite sau mikroautobusą!