Mikroautobusų nuoma

Norite patogiai, greitai, saugiai keliauti po Lietuvą ar nuvykti į užsienio šalis, tačiau nenorite vairuoti patys arba skristi lėktuvu? Galvojate, kaip efektyviai pervežti žmones iš vienos vietos į kitą? Kokybiškų ir tvarkingų 20 vietų mikroautobusų nuoma – puikus pasirinkimas, kuris leis pamiršti visus kelionės rūpesčius bei pro langą mėgautis nepakartojamais gamtos vaizdais. UAB „Autotransa” suteikia aukšto lygio pervežimo paslaugas už optimalią kainą.


 Mikroautobusų nuomos paslaugos

  • Vietiniai ir tarptautiniai pervežimai. Jeigu su grupe žmonių siekiate per optimalų laiko tarpą, maksimaliai patogiai nukeliauti į norimą vietą, transporto priemonių nuoma – tinkamas sprendimo būdas. Profesionalūs mikroautobusų bei autobusų vairuotojai gali nuvežti tiek į Lietuvos teritorijoje esančias vietoves, tiek į daugelį kitų Europos Sąjungos šalių.
  • Pažintinės ekskursijos. Toks laisvalaikio praleidimo būdas suteikia teigiamų emocijų bei praplečia akiratį. Mes organizuojame vietinės reikšmės pažintines ekskursijas, kurių metu supažindiname su dėmesio vertais kultūriniais ar kitokiais objektais.
  • Renginių aptarnavimas. Vestuvėse, gimtadieniuose ar kitose reikšmingose šventėse apsilanko didelis kiekis žmonių. Visus juos reikia kažkam nuvežti namo arba į kitą vietą, kurioje vyksta įvairūs renginiai. Tai padaryti ir padėti sutaupyti kiekvieno brangaus laiko gali mūsų komanda.
  • Darbuotojų vežimas. Verslo kelionės, konferencijos bei kiti su darbu susiję įvykiai – neatsiejami nuo modernios, savo akiratį nuolatos plečiančios darbuotojų komandos. Jeigu norite savo darbuotojams ar verslo partneriams užtikrinti patogų bei greitą pervežimą, pasinaudokite transporto priemonių nuoma.

Mikroautobusų nuoma


Dėmesys – kokybiškiems ir patikimiems mikroautobusams

UAB „Autotransa” nuomoja tik tvarkingus, saugius mikroautobusus. Siūlome pasirinkti iš 4 puikiai važiuojančių mikroautobusų, kuriuos galima naudoti skirtingoms reikmėms. Mercedes-Benz Sprinter 20 vietų mikroautobusai yra 2016, 2017, 2008 bei 2007 metų gamybos, todėl puikiai atitinka visus klientų poreikius. Bene visuose mikroautobusuose galima rasti:

  • Panoraminius langus, per kuriuos matosi nuostabūs gamtos vaizdai.
  • Patogias lankstomas sėdynes, ant kurių malonu sėdėti net ilgos kelionės metu.
  • Oro kondicionierius, kurie palaiko optimalią temperatūrą mikroautobuse.
  • Garso ir vaizdo (DVD) aparatūrą, neleidžiančią nuobodžiauti kelionėje.
  • Lentynėles virš keleivių, į kurias patogu susidėti bagažą.
  • Prailgintą bagažinę, kurioje telpa didesnių išmatavimų daiktai.

Mikroautobusų nuoma – legaliai, profesionaliai ir efektyviai taikoma paslauga, kuri palengvina kiekvienos keliaujančios žmonių grupės kasdienybę. Visi mikroautobusai yra ne tik techniškai tvarkingi, bet ir apdrausti, o prieš atiduodant klientui kruopščiai patikrinami. 

+370 6 3000588 ← revervuokite sau mikroautobusą!