Mercedes Benz Vario

Komfortas bei ekonomiškumas – vieni iš svarbiausių aspektų, į ką kreipiame dėmesį rinkdamiesi transporto priemonę ar ji būtų skirta kasdienai ar kelionėms bei didesnėms išvykoms. Žinoma, šiuos du komponentus suderinti nėra taip paprasta – jeigu išsirenkate ekonomišką variantą, dažniausiai kenčia komfortas, na o priešingu atveju neretai tenka pakloti kur kas didesnes sumas nei planavote.

Galime jus nudžiuginti – mūsų įmonė, nuomodama mikroautobusus, atkreipė dėmesį į šiuos pagrindinius reikalavimus, todėl rinkomės savo transportą taip, kad jis atitiktų kainos bei kokybės santykį ir mums pavyko! Nuomojame plataus spektro transporto priemones ir Mercedes Benz Vario – vienas iš mūsų klientų populiariausių pasirinkimų. Kokie pagrindiniai šio mikroautobuso privalumai? Skaitykite toliau ir sužinosite!

mercedes benz vario mikroautobusas

Pagrindiniai privalumai bei komplektacija

UAB „AutoTransa“ nuomoja 2008-ųjų ir 2012-ųjų metų Mercedes Benz Vario mikroautobusus. Šių komplektacija šiek tiek skiriasi, tačiau pagrindiniai aspektai – komfortas bei ekonomiškumas išlieka nepakitę.

Senesnio modelio mikroautobusai talpina iki trisdešimties keleivių (juose yra dvidešimt septynios keleivių vietos plius dvi vietos skirtos vairuotojui bei gidui). Juose įmontuoti puikūs panoraminiai langai, pro kuriuos patogu mėgautis kelioniniais vaizdais, taip pat yra įrengta ir mažytė virtuvėlė, puikiai veikianti garso bei vaizdo sistema, oro kondicionieriai bei patogios lankstomos kėdės.

2012-ųjų Mercedes Benz autobusas turi viena kelionine vieta mažiau (dvidešimt šešios vietos plius dvi vietos skirtos vairuotojui bei gidui). Dar keletas papildomų dalykų, kurių nerasite 2008-ųjų modelyje yra minišaldytuvas bei mikrofonas gidui, skirtas papasakoti apie lankytinas vietas visam autobusui. Visa kita komplektacija tokia pati – patogios sėdynės, kondicionieriai, panoraminiai langai bei puiki garso ir vaizdo sistema.

Nuomos sąlygos

Žinoma, nuomojantis naujesnį autobusą galėsite mėgautis didesniu komfortu, tačiau jis taip pat atsieis ir šiek tiek daugiau. Pagrindiniai skirtumai leis jums nuspręsti, kuris variantas jums tinkamesnis pagal tai, kokie jūsų poreikiai bei kelionės pobūdis, juk ne visoms kelionėms reikalingi minišaldytuvai ar mikrofonai gidui.

Susisiekite su mumis asmeniškai ir mes papasakosime apie visas nuomos sąlygas bei kainas asmeniškai – kiekvienas klientas mums yra individualus, todėl ir sąlygos neretai skiriasi. Bendradarbiaukime!


Išsirinkite Mercedes Benz autobusą - TRANSPORTAS.