Mercedes Benz Tourismo

Ieškote transporto priemonės, puikiai pritaikytos kelionėms? Mercedes Bendz Tourismo – tai autobusas, kurio net pats pavadinimas kalba pats už save! Tai išties labai komofortabilūs kelioninei autobusai, pritaikyti keleivių malonumams ilgesnės ekskursijos metu.

Jie ne tik patogūs, bet ir iš tiesų stilingi, galingesni nei kito tipo autobusai tam, kad atlaikytų ilgesnio ruožo keliones. Mūsų įmonė nuomoja išties plataus spektro mikroautobusus, tačiau turbūt labiausiai didžiuojamės Mercedes Benz Tourismo – juose rasite visko, ko reikia bei tai, ko galbūt niekuomet net ir nesitikėjote. Pasitikėkite mumis ir mėgaukitės patogia kelione bei nepakartojamais nuotykiais!

mercedes benz tourismo

Kuo šie autobusai išskirtiniai, jų modelių skirtumai bei komplektacija?

Kaip jau minėjome, nuomojame ne tik Mercedes Benz Tourismo autobusus, tačiau taip pat ir Mercedes Benz Vario, Neoplan Tourliner, Setra bei Mercedes Benz Sprinter modelius, tačiau esame įsitikinę, jog patogiausias kelionėje yra būtent „Tourismo“ modelis.

Kuo jis skiriasi nuo kitų autobusų? Jame yra bene dvigubai daugiau keleivinių vietų – 2006-ųjų modelyje telpa keturiasdešimt keturi keleiviai, o 2004-ųjų – net keturiasdešimt devyni. Juose taip pat įrengti jau du mikrofonai gidui, tam kad garsas pasiektų visus keleivius.

Žinoma, taip pat kaip ir kituose modeliuose, šiuose Mercedes Benz Tourismo taip pat rasite patogius panoraminius langus, tualetą, virtuvėlę, minišaldytuvus, oro kondicionierių bei puikiai veikiančią garso ir vaizdo aparatūrą tam, kad kelionė autobusu išties neprailgtų.

Ką vertėtų žinoti prieš nuomojantis autobusus mūsų įmonėje?

Mūsų nuomojami mikroautobusai turi visus reikalingus dokumentus, skirtus keliauti ne tik Lietuvoje, tačiau ir tarptautiniu mastu. Taip pat dirbame sunkiai tam, kad užtikrintume ir visus saugumo reikalavimus tam, kad kelionės metu galėtumėte būti visiškai atsipalaidavę ir žinoti, jog jūsų neužklups jokie gedimai ar netikėtumai.

Teikiama profesionalias nuomos paslaugas ir į kiekvieną iš savo klientų žiūrime individualiai, todėl negaiškite laiko, susisiekite su mumis ir mes ne tik išnuomosime jums savo transportą, bet taip pat kilus poreikiui padėsime suorganizuoti ir ekskursijas Lietuvos mastu.


Išsirinkite Mercedes Benz autobusą – TRANSPORTAS.