Keleiviniai mikroautobusai NE TIK KELIONĖMS, BET IR daiktų transportavimui

Šiandieninis pasaulis tapo gerokai mažesnis vien dėl tos priežasties, jog keliauti ne tik po Lietuvą, bet ir po visą Europą tapo šimtus kartų paprasčiau nei buvo prieš kelias dešimtis metų. Atsivėrus naujiems keliams mūsų pačių troškimas bei noras keliauti taip pat išaugo bene dvigubai.

Žinoma, svečios šalys vilioja savo nepažinta kultūra bei netikėtumais, tačiau lygiai taip pat nuostabu keliauti ir savo gimtojoje Lietuvoje, kurioje tiek daug neatrastų kampelių, kuriuos išties verta aplankyti kartu su artimiausiais žmonėmis.

Keleiviniai mikroautobusai – vienas iš puikiausių sprendimų, jeigu planuojate šeimos ar draugų išvyką, o jūsų kompanija didesnė bei netelpa į lengvąjį automobilį. Mūsų įmonė teikia keleivinių mikroautobusų nuomos paslaugas, todėl skaitykite ir sužinokite daugiau.

Keleiviniai mikroautobusai daiktų transportavimui

Mikroautobuso privalumai

Keleiviniai mikroautobusai – išties patogūs, juk jie pritaikyti būtent jums – keleiviams. Juose įrengtos patogios atlenkiamos sėdynės, puikia veikia oro kondicionieriai, radijas su puikia garso sistema bei lengvas valdymas. Nepaisant to, mūsų įmonėje yra tiktai nauji keleiviniai mikroautobusai, todėl galite būti užtikrinti, jog gedimų kelyje tikrai nepasitaikys.

Žinoma, mikroautobusais išties smagu organizuoti ekskursijas bei išvykas, tačiau jų panaudojamumas kur kas platesnis. Norite pergabenti baldus ar kitus stambesnius krovinius? Jums taip pat puikiai pasitarnaus mikroautobusas.

Mūsų įmonė puikiai suprantama, jog šiandien, kuomet pasaulis atviras kiekvienam, kelionės tampa populiarios ir tarptautiniu mastu, kaip tik todėl savo transporto priemonėms parūpinome ir visus reikalingus dokumentus, norint keliauti ir į užsienio šalis, todėl bendradarbiauti su mumis iš tiesų verta!

Ką reikėtų žinoti norint išsinuomoti transporto priemonę?

Norėdami išsinuomoti transporto priemonę pirmiausia turėtumėte žinoti, jog mūsų įmonė yra įsikūrusi Vilniuje. Atvykę pas mus būtinai turėkite su savimi asmens dokumentą bei būkite pasiruošę mokėti grynaisiais.

Mes esame suinteresuoti palaikyti glaudų ryšį su savo ištikimais klientais, todėl atidžiai rūpinamės savo transporto priemonėmis tam, kad jos išliktų saugios visais metų laikais. Reguliariai atliekame automobilių patikros darbus, o savo ištikimiems klientams siūlome ir nuolaidas. Bendradarbiaukime!


Daugiau mikroautobuso privalumų – TRANSPORTAS.